Wielofunkcyjny gadżet

4Phone to niewielkie, wielofunkcyjne urządzenie, które posiada kilka przydatnych funkcji. Producentem gadżetu jest firma 4World.

4Phone to miniaturowy kombajn jeśli chodzi o mnogość funkcji. Doskonale sprawdzi się zarówno jako czytnik kart pamięci jak i ładowarka do urządzeń USB. Oczywiście to nie wszystkie możliwości 4Phone. Urządzenie może służyć także jako kabel transmisyjny oraz sygnalizator nadchodzących połączeń telefonicznych. Wystarczy tylko odpowiednio je skonfigurować i zaprogramować.

Producent przewidział również 4Phone jako platformę do zgrywania zdjęć z kart aparatów cyfrowych na komputer. Oczywiście, można również przesłać je bezpośredni z 4Phone np. na telefon. Wszystkie czynności można robić jednocześnie, gadżet podłączony do telefonu informuje nas o wszystkich procesach zachodzących w tym czasie. Telefon jest ładowany, diody na urządzeniu pokazują ewentualne przychodzące połączenia, dane są w międzyczasie przesyłane.

4phone  dostępny jest w kilku wersjach, kompatybilnych z poszczególnymi markami telefonów. Jego cena wynosi niespełna 30 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Mikroskop na USB

Mikroskop na USB

Często nie widzimy wszystkiego, choć bardzo byśmy tego chcieli

Następny
Świetlne krzesło

Świetlne krzesło

Mood Chair to niezwykłe krzesło

Może Ci się spodobać