Wrex, czworonóg ze “złomowiska”

Wielu z nas kocha zwierzęta. Najbardziej uwielbiane są psy i koty, bo to z nimi możemy “wejść ” w największa interakcję. Często psy okazują się lepszymi przyjaciółmi niż inni ludzi. Te czworonożne istotki nas nie oszukają, nie porzucą i zawsze są przy nas, gdy je potrzebujemy. Zdarzają się jednak wyjątki. Często zdarza się niestety, że nie możemy sobie pozwolić na kupno takiego pupila, nawet gdy nasze dziecko płacze i błaga o to. W takim przypadku najbardziej optymalnym rozwiązaniem byłoby zakupienie zabawki. W obecnych czasach nasze pociechy sa jednaka coraz bardziej wybredne. Zwykłe pluszaki już nie  wystarczają. teraz zabawka musi być interaktywna i najlepiej “nafaszerowana” elektroniką.

Polecamy Państwu Wrexa- Psa Robota. Wygląd tego “zwierzaka” jest niezwykły. Sprawia wrażenie, jakby był złożony z części znalezionych na złomowisku. Piesek ten ma swoje humory, co uwidacznia wyraz jeog twarzy, a najbardziej oczu. Zabawka ta ma apetyt, jak i musi zaspkajac swoje potrzeby fizjologiczne poprzez kucanie, czy podnoszenie nogi do góry. Wrex, niczym przysłowiowy Rex potrafi odmówić posłuszeństwa i robić co chce, nawet miałczeć. Poza tym zna wiele sztuczek, a nawet umie tańczyć, podać łapę, czy udawać zdechłego.

Piesek jest bardzo konfigurowalny. Można zaprogramować 80 poleceń które wykona w odpowiedniej kolejności. Ciekawą funkcjonalnością jest możliwość ustalenia terenu na którym Wrex będzie stanowił nadzór, warcząc na każdego intruza.

Ten czworonóg należy do tego typu zabawek, które na długo zapadają  nam w pamięci. Często po latach dorośli bawią się takimi gadżetami po latach gdy dzieci powyrastały. Poiżej dokładne parametry:

  • Wrex – Pies Robot ze Złomowiska (Wrex the Dawg)
  • 9 silników i czujniki podczerwieni zapewniające mobilność
  • Waga: 4kg
  • Wymiary: 40 x 32.5 x 24cm
  • Oczy mogące się obracać na 10 różnych sposobów
  • Sterowanie głośnością
  • Przeznaczenie:  osoby powyżej 8 roku życia
  • Zasilanie ? Robot: 4 baterie typu C + 2 baterie typu AA (paluszki), Pilot zdalnego sterowania: 3 x bateria typu AAA (cienki paluszek).

Baterie nie są dołączone są do zestawu, co stanowi już standard.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Minilampka

Minilampka

Miniaturyzacja dotyka wszelkich dziedzin naszego życia

Następny
Sharp Mebius PC-NJ70A: zamiast trackpada funkcjonalny ekran LCD

Sharp Mebius PC-NJ70A: zamiast trackpada funkcjonalny ekran LCD

I pomyśleć, że trackpad w wykonaniu nowej serii MacBooków był wyjątkowy

Może Ci się spodobać