Zestaw audio Sharpa.

10-04-2009

Zestaw audio firmy Sharp to nie tylko możliwość słuchania muzyki w wysokiej jakości. DK-AP7N to również stacja dokująca dla iPodów. Urządzenie cechuje się ciekawym wzornictwem i oryginalną kolorystyką.

Nowy produkt Sharpa jest dostępny w dwóch kolorach, czerwonym i białym. Oprócz wyglądu i wysokiej jakości wykonania, zestaw audio wyróżnia doskonałe odtwarzanie dĽwięku. Zaletą zestawu są bez wątpienia jego wymiary. Urządzenie ma gabaryty 198x69,8x77 mm. Co ważne, może ono korzystać zarówno z zasilania sieciowego jak i bateryjnego (cztery baterie AA).

sharp_dkap7_green_smallZestaw audio Sharpa to 2.1-kanałowy system głośników ze zintegrowanym subwooferem i technologią HDSS. Dzięki temu urządzenie zapewnia najwyższą jakość dĽwięku i czystość odtwarzania. Sharp wyposażył zestaw w gniazdo dokujące iPod'y, które obsługuje wszystkie znane na rynku modele. Dodatkowo dzięki stacji dokującej można podłączyć inne urządzenia, np. notebook czy odtwarzacz MP3. Dostępne jest także wejście wideo, które pozwala na przesyłanie zdjęć i plików wideo z iPod'a do urządzeń wyświetlających.

DK-AP7N potrafi również poprawiać jakość przesyłanego dĽwięku. Odpowiada za to technologia E-SOUND, która reprodukuje dynamiczny dĽwięk hi-fi z trójwymiarowym efektem przestrzennym.

Najnowszy odtwarzacz Sharpa nie jest na razie dostępny w Polsce. Jego debiut w naszym kraju ma nastąpić dopiero jesienią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *