ZOBACZ WSZYSTKIE NAJNOWSZE WPISY >TUTAJ<

|

Szyldy napędzane energią słoneczną

Szyldy napędzane energią słoneczną

Nieźle, chociażby dla tego, że szyldy reklamowe nigdy nie zyskały zbyt dużej popularności – szkoda, że na stworzenie kasetonu zasilanego energią słoneczną nie zdecydował się jakiś producent sportowy, który np. wyświetlałby wyniki z Orange Ekstraklasy.

Na razie musimy zadowolić się szyldem firmy Anokimobi , który jest skazany na sukces(?) – choćby dla tego, że adresuje się jego ofertę do barów nocnych (pijalni) i ich sympatii do migających światełek. Firma zapowiada, że po zmroku reklama potrafi świecić przez co najmniej 10 godzin i oczywiście jest całkowicie wodoodporne, a nawet może być zasilane poprzez pomocnicze źródło zasilania, na wypadek gdyby zabrakło światła Niestety nie znamy ceny, ale mamy pewność, że firma chętnie prześle Ci swoją ofertę.


Źródło: anokimobi

Powiązane wpisy:

Bluetooth głośnik do komórki
Sunseeker II napędzany energią słoneczną przeleci nad Europą
Solaqua, czyli gorąca woda- to czysta woda
Mała przenośna słoneczna ładowarka USB
Farba zachowująca się jak baterie słoneczne
Świecąca doniczka



Poprzednie 50 wpisów:
» » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Autor: Łukasz Data: maj 17 2009. Kategorie: Inne, Najnowsze wpisy, Wyświetlacze. Tagi: , . Możesz śledzić odpowiedzi na ten wpis poprzez RSS 2.0. Zostaw komentarz lub trackback do tego wpisu

Zostaw komentarz


Polecamy



SKLEPIK