5 książek o biznesie, które warto przeczytać

Jeśli Twoja firma ma się rozwijać, Ty też musisz nabywać nowe umiejętności i wiedzę. Warto szukać ich w sprawdzonych źródłach. Takim z pewnością są książki o biznesie uznanych autorów – praktyków sprzedaży, ekspertów od marketingu czy biznesowych negocjacji. Wybraliśmy dla Ciebie 5 tytułów, po które warto sięgnąć w pierwszej kolejności.

1 “Biznes ci ucieka 2” – Marcin Osman

Dzięki tej książce nie pozwolisz, by zmaterializował się jej tytuł i biznes na dobre Ci uciekł. Marcin Osman przygotował 134 lekcje na temat biznesu i rozwoju, które zawierają cenne porady i strategie, które od razu możesz wdrożyć w działalność Twojej firmy. Ta książka pomoże Ci w trudnych momentach, gdy brak pomysłów lub pieniędzy. Z nią będziesz lepiej zarządzać swoim biznesem.

2 “Wybij się” – Gary Vaynerchuk

To podręcznik do tworzenia i rozwoju biznesu online. Dzięki wskazówkom Gary’ego Vaynerchuka możesz być właścicielem firmy i influencerem jednocześnie. A swoją markę osobistą wykorzystasz do rozwoju przedsiębiorstwa. Przekonasz się, że uwagę odbiorców można zamienić na pieniądze – i to niemałe! Vaynerchuk otworzy przed Tobą możliwości, jakich dotychczas nawet nie brałeś pod uwagę.

3 “Siła przedsiębiorczości, siła upadku” – Daymond John

Takie książki o biznesie warto mieć na swojej półce na czarną godzinę. To bowiem przede wszystkim podręcznik o tym, jak radzić sobie w trudnej sytuacji. A ta prędzej czy później dopadnie każdego przedsiębiorcę. Daymond John pokazuje, jak mimo problem dojść na sam szczyt. Wykorzystuje do tego tytułowe siły: przedsiębiorczości i upadku. Z tej lektury dowiesz się, jak je odkryć i wykorzystać.

4 “Firma, czyli Ty” – Paul Jarvis

Autor udowadnia, że do zwiększenia zysków wcale nie jest potrzebny nieskończony rozrost firmy i zatrudnianie coraz większej liczby pracowników. Jego zdaniem nawet jednoosobowa firma może znacząco zwiększyć swoje dochody bez dodatkowych wydatków. Kluczem do tego automatyzacja systemów, które będą na Ciebie zarabiać nawet wtedy, gdy Ty będziesz zajmować się czymś zupełnie innym. Brzmi zachęcająco? Poznaj bliżej tę koncepcję.

5 “Efektywność Osobista i Biznesowa” – Jakub B. Bączek

Kluczem do wielu sukcesów jest efektywność. Jakub B. Bączek przekonuje, że dzięki niej można równocześnie dobrze zarabiać i być szczęśliwym. Oprócz porad, które pomogą Ci pracować znacznie efektywniej, w jego książce znajdziesz sposoby na walkę ze stresem, a także zyskanie pewności siebie. Po tej lekturze Twoje podejście do biznesu może znacząco się zmienić – na lepsze!

Podsumowanie: książki o biznesie, które warto przeczytać

Wybraliśmy książki o biznesie pięciu autorów, którzy zyskali ogólnopolską, a często i międzynarodową sławę. Dowiesz się od nich, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i czerpać siłę z upadku. To również cenne porady na temat prowadzenia jednoosobowej firmy, zwiększenia efektywności działań i rozwoju biznesu online. To bezcenne wsparcie biznesowych autorytetów, które możesz mieć na wyciągnięcie ręki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Kurtki zimowe z nadrukiem firmowym – idealna odzież reklamowa na chłody!

Kurtki zimowe z nadrukiem firmowym – idealna odzież reklamowa na chłody!

Wraz z nadejściem zimy zapotrzebowanie na ciepłą odzież wierzchnią staje się

Następny
Wysokiej jakości opakowania plastikowe

Wysokiej jakości opakowania plastikowe

Chociaż popularny producent pojemników plastikowych od lat zaopatruje klientów z

Może Ci się spodobać