Wysokiej jakości opakowania plastikowe

Chociaż popularny producent pojemników plastikowych od lat zaopatruje klientów z całej Europy, to wielu z nich nawet nie zdaje sobie sprawy, że jest to polska firma. Warto również zauważyć, że opakowania wykonane z tworzyw sztucznych stosowane są przez firmy z licznych branż, w tym między innymi z branży spożywczej, farmaceutycznej i chemicznej. 

Ponad 40-letnie doświadczenie, jakie firma z siedzibą w Bielsku-Białej zdobyła od początku swojej działalności, pozwoliło jej dopracować wszystkie procesy produkcyjne. To sprawia, że zamawiane tu opakowania plastikowe zawsze spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma nieprzerwanie inwestuje w nowoczesny park maszynowy, zatrudnia nowych pracowników i oferuje bardzo konkurencyjne ceny.

Co oferuje producent pojemników plastikowych?

Zróżnicowana oferta na plastikowe opakowania sprawia, że każdy klient może tu znaleźć coś dla siebie. Okazuje się jednak, że producent pojemników plastikowych ma w ofercie również inne produkty, czego przykładem mogą być nakrętki, tuby, słoiki i opakowania termoformowane. W zależności od realizowanego projektu producent wykorzystuje między innymi tworzywa typu PET, HDPE, PP oraz LDPE, co pozwala zawsze uzyskać wysokiej jakości pojemniki plastikowe.

Polski gigant na rynku opakowań z tworzyw sztucznych

Firma Rosinski Packaging produkuje opakowania wykorzystywane w przemyśle spożywczym, kosmetycznym, farmaceutycznym oraz w wielu innych branżach. Jej główne obszary działalności to obecnie produkcja butelek plastikowych, nakrętek, tub, opakowań wielokomorowych oraz wspomnianych pojemników. Najważniejsze zalety oferowanych produktów to przede wszystkim:

  • wysoka odporność na wpływ czynników zewnętrznych,
  • możliwość przeprowadzenia recyklingu,
  • łatwość czyszczenia i dezynfekcji,
  • niewielka waga,
  • duża wytrzymałość,
  • przystępne ceny (szczególnie w przypadku dużych zamówień).

Co ciekawe, chociaż opakowania wykonywane z tworzywa sztucznego były w ostatnich latach wielokrotnie krytykowane ze względu na ich negatywny wpływ na środowisko, Rosinski Packaging nieustannie dokłada niezbędnych starań, aby jego wyroby były jak najbardziej ekologiczne. W tym celu firma wprowadziła między innymi produkcję opakowań wykonanych z materiałów uzyskanych w ramach recyklingu. Tego typu działań podjęto oczywiście więcej. Kolejnym przykładem może być uruchomienie produkcji opakowań biodegradowalnych, które bez problemu rozkładają się w środowisku naturalnym i nie mają negatywnego wpływu na środowisko.

To wszystko sprawia, że jeżeli potrzeby Twojej firmy związane są z opakowaniami plastikowymi, firma Rosinski Packaging będzie najlepszym wyborem. Szeroki wybór opakowań spełniających najwyższe standardy jakości, które terminy realizacji i przystępne ceny sprawiają, że zdecydowana większość firm współpracujących z polskim producentem to stali klienci. Nie musisz jednak tracić czasu na samodzielne dobieranie najlepszych opakowań. Wystarczy, że skontaktujesz się z przedstawicielem firmy, a uzyskasz ofertę na asortyment idealnie dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojej działalności. Przekonało się już o tym tysiące klientów z zakładami produkcyjnymi w całej Europie.

Informacje na temat firmy Rosinski Packaging 

Rozbudowana sieć dystrybucji w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym pozwala Rosinski Packaging zawsze oferować najlepsze opakowania produkowane z tworzyw i materiałów ekologicznych. Warto więc zapoznać się z tą wyjątkową ofertą, zwłaszcza że odpowiada za nią polska firma z ponad 40-letnim doświadczeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
5 książek o biznesie, które warto przeczytać

5 książek o biznesie, które warto przeczytać

Jeśli Twoja firma ma się rozwijać, Ty też musisz nabywać nowe umiejętności i

Następny
Jak efektywnie wykorzystać etykiety termotransferowe?

Jak efektywnie wykorzystać etykiety termotransferowe?

Etykiety termotransferowe to nieodłączny element dzisiejszego biznesu, a ich

Może Ci się spodobać