82-calowy monitor NEC

21-03-2009

Monitor MultiSync LCD8205 został zaprojektowany w celu bardzo dobrego odwzorowywania kolorów i wyświetlania obrazów w dużej skali. Przekątna ekranu 82 cali na pewno daje duże możliwości, poza tym produkt ma jeszcze kilka innych udogodnień.

Produkt irmy NEC to wielkoformatowy monitor LCD, wyposażony w panel S-PVA i oferujący rozdzielczość HD przy jasności 450 cd/m2. Użytkownik może dowolnie wybierać w sposobie pobierania źródła sygnału, monitor posiada szereg złącz, tj. HDMI czy DVI-D. Kompatybilność z systemami audio gwarantuje cyfrowy interfejs SPDIF. Poza tym monitor ma funkcję zapobiegającą jego przegrzaniu.

9483_lcd8205_ho_300_cmykProducent zapewnia o najwyższej jakości obrazu oferowanej przez monitor. Ma to gwarantować rozdzielczość 1920x1080 pikseli, współczynnik kontrastu 2000:1 i widzialność pod kątem 178 stopni. Jasność jest automatycznie dopasowywana poprzez wbudowany sensor, który monitoruje otoczenie. Przy użyciu kilku monitorów MultiSync można stworzyć różnej wielkości ściany wideo. Odpowiada za to funkcja TileMatrix.

Ciekawostką jest możliwość wyboru opcji wyposażonej w szybę ochronną, która ma zabezpieczać monitor. Monitor kosztuje 210699 zł i na razie jest dostępny jedynie w kolorze czarnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *