Bezprzewodowe głośniki

26-07-2011

Masz ochotę posłuchać ulubionych kawałków bez martwienia się o okablowanie? Często kłopot z podpięciem głośników może ograniczyć twoje pole manewru. Ale nie z tym sprzętem. Głośniki Audio Unlimited 900MHz Wireless, dzięki współpracy z nadajnikiem, zapewnią ci czystą, głośną muzykę w wybranym przez ciebie miejscu.

Urządzenie idealnie sprawdzi się w ogrodzie czy przy basenie. Jest wodoodporne, a nawet: utrzymuje się na wodzie! Nadajnik pozwala wyemitować sygnał do 150 metrów, co daje ci do dyspozycji naprawdę sporą przestrzeń.

Głośniki współpracują z klasycznym sprzętem audio, jak również z iPod?em, odtwarzaczem Mp3 czy innym urządzeniem z gniazdem 3,5 mm. Działają na 6 baterii alkalicznych AA. Zasilacz może być także wspierany przez baterie ? wymaga 4 sztuk, lub przez zasilacz sieciowy, dostępny w zestawie.

Cena: $99.99

One comment on “Bezprzewodowe głośniki”

  1. to jest jakaś mała pierdziawka a nie głośnik. No fajnie, że bezprzewodowe, ale ile pociagnie na tych bateryjkach? To już lepiej mieć w tej cenie jakieś słuchawki. A w ogóle, to ja muszę mieć do słuchania porządny zestaw 2.1. jak mam iBoxa i można przy tym nawet imprezy robić ; )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *