Casio Exilim dostępny w Polsce.

30-03-2009

Aparaty Casio z nowej linii Exilim dostępne są już w Polsce. Japońska firma zaproponowała użytkownikom kilka ciekawych rozwiązań technicznych.

Funkcja High Speed to nowatorskie rozwiązanie firmy Casio. Pozwala ona na dokładne śledzenie obrazu który zamierzamy zarejestrować. Funkcja pozwala na zrobienie 30 zdjęć na sekundę. Aparat posiada także możliwość nagrywania w trybie Slow-Motion. Zwolnione tempo rejestracji daje wiele dodatkowych korzyści. Dzięki temu można utrwalić szczegóły, które są niedostrzegalne ludzkim okiem.

Nowe aparaty Casio to także możliwość montażu zdjęć bez użycia oprogramowania komputerowego. Pozwala na to funkcja Dynamic Photo. Dzięki niej można nagrać dowolny obraz a póĽniej przenieść go na odpowiednie tło. Inna funkcja, Make-up, umożliwia korekcję niedoskonałości ludzkiej twarzy. W tym przypadku także nie jest potrzebne żadne komputerowe oprogramowanie. Wszelkie zmiany wykonywane są w aparacie a efekty widoczne są natychmiastowo.

Jeśli chodzi o wygląd to modele z serii Exilim prezentują się znakomicie. Mają klasyczne, smukłe kształty a metaliczna kolorystyka dodaje im elegancji. Podsumowując, jak na swoje niewielkie wymiary, aparaty są funkcjonalne i pełnowartościowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *