Chmura z kredytem / Promocja związana z FORPSI Cloud

Trzymanie danych w chmurze to wygoda i bezpieczeństwo. Usługa FORPSI Cloud pozwoli ci na zarządzanie różnorodnymi plikami gdziekolwiek jesteś, w komfortowy, szybki sposób. Przechowywanie dokumentów i dzielenie się nimi z innymi stanie się proste i przyjazne dla twojej działalności.

Teraz usługę FORPSI Cloud możesz uzyskać na preferencyjnych warunkach, jeśli tylko zarejestrujesz bądź przedłużysz domenę pl., eu. lub światową w ramach FORPSI.PL. Ta polska hostingowa ma w swojej ofercie domeny, serwery wirtualne, serwery dedykowane, jak również rozwiązania biznesowe w zakresie zarządzania zasobami internetowymi. Promocja związana z FORPSI Cloud pozwoli ci uzyskać dodatkowe środki do wykorzystania w ramach oferty firmy. Za okres pierwszego roku rejestracji domeny otrzymasz ekstra kredyt 1,70 zł, zaś za odnowienie bądź kolejny okres działania aż 3,40 zł na rok. W skali kilku lat możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych.

FORPSI Cloud Computing i FORPSI Object Storage to dwie opcje, które możesz wcześniej przetestować za darmo. Pierwsza umożliwia wieloplatformowe zarządzanie (Web, Visual, Mobile, API), nieograniczony ruch sieciowy, pełną kontrolę systemu operacyjnego czy gotowe szablony. FORPSI Object Storage to gwarancja elastycznego dostępu do zgromadzonych plików, ich lokalizację wedle zapotrzebowania, pełne bezpieczeństwo oraz Pay-per-use czyli koszty wyliczane na podstawie rzeczywistego wykorzystania zasobów.

Systemy proponowane przez FORPSI.PL sprawdzą się na co dzień w prowadzeniu własnej działalności. Najnowsze rozwiązania, związane z przechowywaniem i rozprowadzaniem danych, zapewnią skuteczne zarządzanie wewnątrz firmy i ułatwią kontakt z klientami.

Strona promocji Chmura z kredytem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Kapsuła zapewniająca relaks

Kapsuła zapewniająca relaks

Tranquility Pod to jedyne w swoim rodzaju łóżko-kapsuła

Następny
Niezwykła wielofunkcyjna butelka

Niezwykła wielofunkcyjna butelka

Lucia Bruni proponuje niezwykły recykling szklanych butelek

Może Ci się spodobać