Nowe połączenia: zegarek + walkie talkie

14-01-2011

Wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez zegarka na nadgarstku. To w końcu zrozumiałe - chcemy zawsze trzymać rękę na przysłowiowym pulsie. Ten zegarek umożliwi nam coś więcej niż stałe kontrolowanie godziny - pozwoli kontaktować się ze znajomymi w odległości nawet do 2,5 kilometra.

Zestaw Walkie Talkie Wrist Watch składa się z dwóch zegarków, dwóch akumulatorów jonowo-litowych, dwóch adapterów, dwóch zestawów słuchawkowych i instrukcji obsługi. Dzięki temu możemy pozostać w stałym kontakcie z drugą osobą podczas imprez (zwłaszcza plenerowych:)), wycieczek lub w centrum handlowym. Zegarki spełniają zadanie podobne do telefonów komórkowych o krótkim zasięgu, tyle, że nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Jak zapewnia producent zegarki mają doskonałą jakość - odległej od tej, jaką pamiętamy z pierwszych zestawów walkie talkie. Ponadto działają na częstotliwości UHF, która jest mniej podatna na zakłócenia.

Poza funkcją komunikacyjną zegarek jest przede wszystkim zegarkiem, a więc urządzeniem służącym do określenia czasu. Wyświetla czas  formacie 12 - godzinnym na podświetlanym ekranie LCD.
Cena zestawu to 109,98$.

źródło: walyou.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *