Ciekawe gadżety od MrJoy.pl

25-04-2008

Laserpod
Chcesz wszystkich zachwycić jakimś wspaniałym gadżetem w nocy na imprezie? Pokaż im Laserpod'a. Urządzenie składa się z laserów, diod luminescencyjnych oraz wykorzystuję optykę kryształów, łącząc naukę i przyrodę w jedno, tworząc stale zmieniające się organiczne formy świateł urzekającego piękna.

Laserpod ?Original Nebula" wyposażony jest w czerwony laser 2 klasy i niebieskie diody, które przenikając poprzez obrotowy kryształ ze szkła rzeĽbionego, rzutowane są na dwa powlekane plastikiem dyfuzory.
Laserpod w "akcji":

źródło: mrjoy.pl

Kolejnym ciekawym gadżetem jest papier toaletowy. Nie jest to zwykły papier, lecz stworzony z myślą o miłośnikach japońskiej łamigłówki - sudoku.
Papier toaletowy Sudoku powstał z myślą o ekstremalnych fanatykach tej rozrywki, którzy oddają się jej w każdej wolnej chwili. Całość rolki została zadrukowana kratkami łamigłówki z których każda jest inna.

W żaden sposób nie wpływa to oczywiście na pierwotną funkcję tego niezbędnego w codziennych czynnościach przedmiotu, zawsze więc, kiedy rozwiążecie łamigłówkę, możecie użyć go zgodnie z podstawowym przeznaczeniem.

Wymiary: 9,5 x 9,5 x 10,5 cm
Każda zagadka jest inna

źródło: mrjoy.pl

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

2 comments on “Ciekawe gadżety od MrJoy.pl”

  1. pyt: laserpod ,,Orginal Nebula,, gdzie mozna kupić ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *