Cyfrowa ramka z łączem internetowym.

16-03-2009

Toshiba zaprezentowała niedawno nowy produkt, cyfrową ramkę z połączeniem internetowym. Gadżet ma łączyć się z siecią za pomocą WiFi.

Nowa seria tego rodzaju produktów otrzymała nazwę JournE Air. Ramka, w zależności od modelu, wyposażona jest w 10 lub 8,4-calowy ekran LCD podświetlany diodami LED. Urządzenie nie tylko potrafi pobierać i odtwarzać media strumieniowe, ale i umożliwia również korzystanie z czytnika RSS.

Model JournE Air 1000 z ekranem 10-calowym, to możliwość wyświetlania obrazu w formacie 16:9 i 1 GB pamięci z możliwością jej powiększenia. Oprócz tego w skład wchodzą dwa o,5-watowe głośniki, akcelerometr do automatycznej orientacji obrazu, kalendarz i zegarek z budzikiem.

Drugi model JourE Air 801 jest mniejszy, posiada 8,4-calowy ekran umożliwiający wyświetlanie obrazu w formacie 4:3. Ma 128 MB wbudowanej pamięci, wolne gniazdo kart pamięci i dwie odróżniające go od poprzednika funkcje. Funkcja Sub-View pozwala wyświetlać obraz z komputera podłączonego poprzez port USB, funkcja 3D Album łączy fotografie i wybrane utwory muzyczne.

Cena ramek od Toshib'y jest umiarkowana, kosztują one 830 i 680 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *