Odtwarzacz z 4-calowym ekranem.

16-03-2009

Odtwarzacz iRiver Dicple D31 to multimedialne urządzenie wyposażone w niewielki dotykowy ekran. Forma iRiver zaproponowała dwie wersje swojego produktu.

Pierwsza wersja wydaje się bogatsza, jest wyposażona w tuner cyfrowy DMB i 4 GB wbudowanej pamięci. Z kolei fruga nie posiada tunera, jednak ma dwa razy więcej pamięci. Oba modele to 4,3-calowe ekrany dotykowe LCD, o rozdzielczości 480x272 pikseli. Firma zdecydowała się na rozróżnienie dwóch modeli, ponieważ każdy z nich z założenia ma inne przeznaczenie. Pierwszy to centrum do odbioru cyfrowych sygnałów wideo, drugi ma służyć do odtwarzania filmów i muzyki zapisanych w pamięci.

iriverd301

Obie wersje wyposażone są w gniazdo kart pamięci, port USB 2.0 i radio FM z możliwością nagrywania. Poza tym mają funkcję rozpoznawania pisma, kalendarz z harmonogramem i obsługują mnóstwo różnych formatów-od muzycznych, poprzez wideo do graficznych.

Firma iRiver to firma koreańska i na początku właśnie tam ma pojawić się nowy produkt. Na razie nie ma informacji odnośnie jego ceny ani kiedy pojawi się w innych państwach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *