Drukarka 3D Profabb GATE

Firma Unique Design zajmuje się tworzeniem niskobudżetowych drukarek 3D “Zrób to sam”. Śledząc najnowsze rozwiązania w świecie druku, proponuje swoim klientom wysokiej jakości sprzęt. Dbałość o wykonanie i funkcjonalność urządzeń przekładają się na to, że marka postrzegana jest jako lider w tej technologii.

Drukarka 3D Profabb GATE to model, który wyznacza nowy próg jakościowy wśród zestawów typu “Zrób to sam”. Urządzenie wyróżnia się solidną bazą, umożliwiającą rozbudowanie sprzętu o nowe elementy. Na konstrukcję składają się tu: solidna rama z profili aluminiowych, prowadnice linowe, podgrzewany stół o mocy 150 W czy maszynowe aluminiowe podpory wałków. Przewagę nad innymi dostępnymi na rynku drukarkami zapewniają takie zalety sprzętu jak największe pole robocze, wykonanie stołu z mat kaptonowych, nowe silniki krokowe, a także możliwość rozbudowy drukarki.

Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w nową elektronikę sterującą Uniqe One. Najnowsze na rynku rozwiązania pozwalają zabezpieczyć Profabb GATE przed odwrotnym podłączeniem zasilania i przeciążeniem. Technologia zabezpiecza również sygnały sterujące silnikami, a także umożliwia sterowanie wentylatorem chłodzącym wydruk. Dodatkowo w drukarce znajduje się slot na karty SD zalutowany na elektronice sterującej oraz odseparowane zasilanie 5V.

Wyjątkowa konstrukcja urządzenia wzięła się po części z analizy potrzeb klientów. Zestawy “Zrób to sam” mogą sprawiać kłopot niedoświadczonym użytkownikom, dlatego z myślą o wygodzie nabywców Unique Design przygotowało wyczerpującą instrukcję krok po kroku. Złożona drukarka jest od razu gotowa do pracy dzięki profilom druku i parametrom programu Slic3r.

Tu podejrzysz jak działa:

Dowiedz się więcej o produktach Unique Design (wywiad z Krzysztofem Dymianiukiem z Unique Design):

Zobacz galerię zdjęć >>>

Cena: 2 599 zł. Pozostałe produkty firmy Unique Design zobaczycie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Słuchawki bez kabli

Słuchawki bez kabli

Te słuchawki pchełki pozwolą ci na komfortowe słuchanie muzyki – bez plączących

Następny
Plecak z sygnałami świetlnymi

Plecak z sygnałami świetlnymi

Plecak Seil to idealne rozwiązanie dla każdego rowerzysty

Może Ci się spodobać