Drukarka HP skanująca obiekty

18-09-2011

Z tym sprzętem zyskasz możliwość skanowania obiektów 3D. Do tego stworzony skan może trafić prosto do Internetu. Urządzenie posiada także funkcję, dzięki której usuniesz tło wokół skanowanego przedmiotu.

Drukarka HP pozwoli ci uzyskać wysoką jakość wydruku, również kolorowego. Zeskanowanie zdjęcia, dokumentu czy przedmiotu nigdy nie było tak proste!

Przy pomocy tego urządzenia przygotujesz atrakcyjne przedstawienie przedmiotu, z możliwością błyskawicznego umieszczenia zdjęcia w Internecie. Zyskasz na czasie i oszczędzisz sporo energii, nie musząc raz po raz korzystać przy tym z różnych sprzętów. Z łatwością zeskanujesz dokumenty czy wizytówki i przeniesiesz je w wybraną internetową przestrzeń.

Dostęp do Internetu w przypadku tego urządzenia nie wymaga współpracy komputera. Możesz drukować w dogodnym dla ciebie miejscu, z komórki czy innego przenośnego sprzętu, jak iPod, iPad czy iPhone.

3 comments on “Drukarka HP skanująca obiekty”

  1. Bardzo fajne urzadzenie, widze ze mocno HP brnie do przodu, nie zapominajac tez o klientach... Ostatnia obnizka cen tuszy byla bardzo milym zaskoczeniem

  2. mi wystarczy zwykla atramentowka, a ze hp to dobra firma, to zamiennikow do niej nie uzywam, bo po co niszczyc fajny sprzet

  3. A po co używać zamienniki? Teraz można kupić drukarkę na tusze w cenach zamienników chociażby k209a czy 2060 od hp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *