Elektroniczna Matka

To urządzenie ochrzczone mianem Matki zadba o twoje codzienne sprawy. Sprzęt przypominający kształtem matrioszkę, dzięki wbudowanym czujnikom, zgromadzi dane dotyczące twojej codziennej aktywności, przypomni o lekach, które należy zażyć, sprawdzi temperaturę w pomieszczeniu, powie czy dzieci wyszczotkowały zęby jak należy, zbada ile wody wypiłeś w ciągu dnia i czy spałeś odpowiednio długo. Jednocześnie Matka pełni rolę domowego alarmu, chroniąc przed włamaniem.

Urządzenie współpracuje z rozmaitymi aplikacjami. Może opowiedzieć bajkę albo przedstawić najciekawsze tytuły z portali informacyjnych. Potrafi też zanalizować ilość wykonanych przez ciebie kroków i przełożyć to na spalone kalorie. Poinformuje o niedomkniętej lodówce i o tym, że należy już podlać kwiaty. Wszystko zależy od indywidualnych ustawień.

Sprzęt działa dzięki podpięciu do Internetu. Współpracuje z urządzeniami takimi jak komputery, smartfony z systemem Android, iPhone’m oraz iPad’em. Matka wie wszystko? W tym wydaniu zbiera tyle danych, ile chcesz!

Cena: $222

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Pamięć w karteczkach

Pamięć w karteczkach

Ta koncepcja danych gromadzonych na samoprzylepnych karteczkach ma szansę

Następny
Wyświetlacz ożywiający dinozaury

Wyświetlacz ożywiający dinozaury

Ten zestaw pozwoli ci przenieść się w świat dinozaurów!

Może Ci się spodobać