Nowy Samsung z serii Ultra.

30-03-2009

Samsung Ultra Classic to kolejny telefon z klasycznej linii tej firmy. Jest on wyposażony w aparat fotograficzny 5-megapikseli i wyświetlacz typu AMOLED.

Na pierwszy rzut oka telefon sprawia pozytywne wrażenie. Urządzenie ma jednobryłowy kształt, smukłą sylwetkę, ma dość niewielkie rozmiary. Mierzy 11,8 mm grubości i waży 88 g. Z łatwością mieści się w ręce i np. w kieszeni spodni. Także samo wykonanie jest wysokiej jakości, wszelkie elementy zostały doskonale dobrane, szczególnie pod względem kolorystycznym.

Nowy Samsung Ultra Classic to 2,2-calowy wyświetlacz, wykonany w nowatorskiej technologi AMOLED. Ma ona zapewnić niespotykaną do tej pory intensywność kolorów. Technologia ta gwarantuje dość wysoki kontrast, na poziomie 10000:1. Producent zapewnia, że to rozwiązanie pozwoli na cieszenie się pełnym i wyrazistym obrazem nawet w pełnym słońcu. AMOLED to także specjalna powłoka na ekranie, która zabezpiecza porysowaniu i większa energooszczędność baterii.

Jeśli chodzi o dodatki, to telefon posiada 5-megapikselowy aparat z autofocusem, fleszem Power LED i czterokrotnym zoomem. Poza tym jest także czytnik kart microSD, HSDPA i przeglądarka internetowa. Dane można zapisywać w 110 MB pamięci. Ultra Classic to także radio FM, nawigacja GPS i odtwarzacz MP3.

Cena telefonu to 1099 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *