Jabra Freeway – zestaw głośnomówiący bluetooth na dwa telefony

W podróży samochodem można załatwić wiele pilnych spraw. By zapewnić sobie bezpieczeństwo na drodze i trzymać się przepisów, warto pomyśleć o zestawie głośnomówiącym. Jabra FREEWAY to wygodne rozwiązanie, które pozwoli ci na swobodną jazdę podczas omawiania spraw biznesowych, domowych czy plotkowania z przyjacielem.

Do dyspozycji mamy tu, m.in., funkcję głosowego wybierania kontaktów i głosowego odbierania połączeń, bez potrzeby odrywania dłoni od kierownicy. Sprzęt zapewnia również bieżącą kontrolę stopnia naładowania baterii. Plusem zestawu jest obsługa dwóch urządzeń, bez problemu więc połączysz się z telefonu służbowego, a chwilę później zadzwonisz z numeru prywatnego do bliskich.

System stereo bazujący na trzech głośnikach, a także Virtual Surround gwarantują wysoką jakość dźwięku, a technologia podwójnego mikrofonu niweluje wszelkie zewnętrzne szumy. Urządzenie włącza i wyłącza się automatycznie, bazując na czujniku ruchu – gdy wsiadasz do samochodu jest gotowe do działania, gdy wysiadasz – wyłącza się samo. Inteligentne i przyjazne kierowcy rozwiązanie!

Cena: 349 zł

Comments 1
  1. I w końcu człowiek nie będzie się męczył ze słuchawką. Ciekaw tylko jestem jak sprawa wygląda z głośnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Poszewka na poduszkę z kapturem

Poszewka na poduszkę z kapturem

Przyjemne ciepło i relaks w jednym zapewni ci ta poduszka… z kapturem!

Następny
Okulary Ritech 3D 2 VR 360 Oculus Cardboard

Okulary Ritech 3D 2 VR 360 Oculus Cardboard

Te okulary pozwolą ci przenieść się w świat wirtualnej rzeczywistości

Może Ci się spodobać