Jak się przeprowadzać sprawnie i szybko? Tylko firmą z Japa & Co.

Przeprowadzka. Dla większości społeczeństwa kojarzy się z przykrym obowiązkiem, który jest niezbędny do tego, aby nadać swemu życiu nowy początek. Istnieją jednak ludzie, którzy na przekór wszystkim i wszystkiemu po prostu je uwielbiają. Do tego stopnia, że stają się one głównym celem działalności ich firmy.

Jedną z nich jest Japa & Co, działająca na terenie Warszawy: Rembertów, Mokotów, Wilanów, Bielany, Bemowo, Włochy, Targówek, Białołęka, Wawer, Ursynów, Ochota, Żoliborz, Wola, Praga Północ i Praga Południe, Wesoła, Śródmieście oraz Ursus. Po wcześniejszym ustaleniu szczegółów firma podejmie się również zlecenia z dowolnego miejsca w Polsce i poza jej granicami. Preferowaną formą kontaktu z pracownikami jest spotkanie osobiste w siedzibie Japa & Co zlokalizowanej przy ulicy Włodarzewskiej 59b/12U na warszawskiej Ochocie. Biuro czynne jest od wtorku do piątku w godzinach od 12:00 do 15:00. Można również zadzwonić na jeden z trzech dostępnych na stronie internetowej lub Facebooku numerów telefonu, lub też wysyłać wiadomość mailową.

Japa & Co to firma z trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku. Ich oferta obejmuje następujące rodzaje przeprowadzek:

O charakterze służbowym

Państwa firma zmienia lokalizację? W tym przypadku ważna jest szybkość działania. Żaden szef nie chce, aby robota stała w miejscu. Dlatego wynajmując Japa & Co można mieć pewność, że przeprowadzka odbędzie się w określonym przez Państwa w zleceniu terminie. Pracownicy zadbają również o każdy sprzęt, aby wszystko co cenne dotarło bezpiecznie do nowego miejsca i służyło jeszcze przez wiele lat.

Pod nowe mieszkanie

Każdy to kupuje nowe mieszkanie chciałby jak najszybciej móc się do niego wprowadzić. Japa & Co pomoże i Państwu spełnić to marzenie. Pracownicy firmy przyjadą, spakują, zabezpieczą i bezpiecznie przywiozą pod wskazany adres. To rozwiązanie gwarantuje ograniczenie do minimum nerwów związanych z przeprowadzką. A wszystko po to, aby radość z własnego lokum była większa.

Przewóz mebli – gwarantowany brak uszkodzeń

Firma Japa & Co podejmie się transportu każdego mebla niezależnie czy będzie to malutka szafeczka nocna, czy też ogromny ważący kilkanaście kilogramów kredens. Pracownicy dają Państwu jednocześnie gwarancję, że zostaną one dostarczone pod wskazany adres w takim stanie, w jakim zostały przyjęte. To znaczy bez żadnych zarysowań i otarć.

Osoba do pomocy potrzebna od zaraz?

Zlecający firmie Japa & Co przeprowadzkę może również wystąpić do pracowników z prośbą o pomoc. Ci chętnie przyjadą i wesprą Państwa w uciążliwym procesie pakowania rzeczy niezbędnych do zabrania. Z wykwalifikowaną pomocą cały proces przebiegnie bezproblemowo.

Japa & Co podejmie się również innych wyzwań. A to dlatego, że żadne z nich nie jest im straszne ! Przewóz eksponatów muzealnych, wielkogabarytowych instrumentów muzycznych oraz sejfów to tylko niektóre usługi z bogatej oferty firmy.

Ciężka praca i zaangażowanie zatrudnionych pracowników została doceniona również przez jedną z gwiazd popularnego programu telewizji TTV “Królowe życia”. Panowie pomagali bohaterce przeprowadzić się do innego mieszkania. To zadanie było trudne ze względu na dużą ilość ubrań do przewiezienia.

Wśród klientów Japa & Co znalazły się również takie firmy jak: PGE, TVP, CBA, Zarząd Transportu Miejskiego, Aviva, Poczta Polska czy też PKO Bank Polski. Do każdego zlecenia pracownicy podchodzą indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Tak, aby ich zleceniodawcy zawsze byli zadowoleni z oferowanych przez nich usług.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Najważniejsze ciekawostki ze świata technologii

Najważniejsze ciekawostki ze świata technologii

Technologia ulega stałym zmianom i przeobrażeniom, coraz mocniej wkraczając we

Następny
Kasy fiskalne online – od kiedy i dla kogo (rozporządzenie)
Kasa fiskalna online

Kasy fiskalne online – od kiedy i dla kogo (rozporządzenie)

Obowiązek posiadania kasy fiskalnej spoczywa na każdej firmie i każdym

Może Ci się spodobać