Kabina do prezentacji pomieszczeń

18-02-2012

Masz zamiar odnowić łazienkę? A może właśnie urządzasz swoje dopiero co zakupione mieszkanie? Zobacz jak może wyglądać realizacja ? z tą kabiną do prezentacji pomieszczeń pomysłu Adama Bartoszewicza aranżacja wnętrza stanie się wygodniejsza i bardziej przyjazna.

Tutaj zainteresowany może nie tylko obejrzeć projektową propozycję, ale na własnej skórze przekonać się na ile proponowane rozwiązania spełnią jego potrzeby. Kabina pozwala wejść w projektowaną przestrzeń, a nie jedynie obserwować ją z perspektywy widza.

Zastosowane oprogramowanie i wizualizacje przekładają się na prostą obsługę ? klient sprawnie i na bieżąco może wprowadzać zmiany oglądając każdy kąt pomieszczenia w rzeczywistych wymiarach, swobodnie po nim spacerując.

Dwie ściany interaktywne pozwalają na wprowadzanie zmian jednym ruchem dłoni. Przy tym w grę wchodzą tutaj dwie dogodne opcje: przesuwanie przedmiotów prostym gestem, gdy w rzeczywistości wymagałoby to znacznej siły, a także szeroki wybór dostępnych aranżacji ? bez konieczności noszenia czegokolwiek. Oprogramowanie pozwala przeglądać pełną ofertę sklepu i to bez pomocy wyspecjalizowanego pracownika. Z systemem po chwili poradzi sobie każdy zainteresowany.

Wystarczy wejść do kabiny i aranżować wedle gustu przestrzeń 9 metrów kwadratowych (wymiary tutaj to 3 m na 3 m, na 2,5 m wysokości).

Pomysłodawca urządzenia, Adam Bartoszewicz, na co dzień zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych i mechanicznych oraz tworzeniem oprogramowania.

Kabinę możecie podpatrzeć tu:

A tak kabina wygląda z perspektywy użytkownika:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *