Klawiatura LOGITECH G910 Orion Spark

Zapalony gracz zrobi wszystko, by mieć taką klawiaturę. Model G910 Orion Spark to wytrzymałość i funkcjonalność na lata. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych przełączników mechanicznych Romer-G tę klawiaturę można uznać za najszybszą w historii. W rozgrywce pełnej akcji każda sekunda ma znaczenie!

Atuty urządzenia to inteligentne podświetlenie RGB, ułatwiające nawigację podczas gry. Wybrany kolor wyróżni ważne w danym momencie klawisze. Sprzęt można zintegrować z aplikacją ARx Control, która umożliwia podłączenie drugiego ekranu. Klawiatura bez problemu poradzi sobie z jego obsługą. Dodatkowo posiada ona 9 programowalnych przycisków oraz dodatkowe klawisze do kontroli nad multimediami. Wystarczy jeden ruch by odtworzyć, zatrzymać bądź wyciszyć utwór lub film. W klawiaturze znajduje się rolka, służąca m.in. do regulacji głośności. Sprawdzi się także do szybkiego przeskakiwania między scenami.

Wyposażona w podpórki pod nadgarstki, została skonstruowana tak, by dać maksimum funkcjonalności wszystkim aktywnym graczom. Z nią rozgrywka idzie bez trudu!

Cena: 699,00 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Rysik pojemnościowy z długopisem

Rysik pojemnościowy z długopisem

Z tym rysikiem obsługa smartfona z ekranem dotykowym będzie wyjątkowo

Następny
Mysz Logitech czerwona

Mysz Logitech czerwona

Sprzęt komputerowy ma to do siebie, że najczęściej występuje w czerni

Może Ci się spodobać