Korzystne cenowo źródło ciepła, czyli podłogowa folia grzewcza

Planowanie budowy domu powinno uwzględniać rozważenie instalacji systemu grzewczego, który będzie tani w eksploatacji w kolejnych latach. Dostępne możliwości są obecnie na tyle korzystne, że nie trzeba ograniczać się jedynie do pieca gazowego lub np. kominka z płaszczem wodnym. Wysoki komfort zapewnić może chociażby podłogowa folia grzewcza. Wykorzystanie technologii podczerwieni pozwala obniżyć rachunki i zapewnia ciepło przez cały rok. Dowiedz się więcej o tym rozwiązaniu.

Folia grzewcza na podczerwień z bezobsługowym sterowaniem

Chcesz cieszyć się dużą przestrzenią, ale boisz się, że przestronny dom będzie trudno ogrzać? Podłogowa folia grzewcza zapewnia właściwe parametry termiczne dzięki wykorzystaniu zjawiska emisji promieniowania podczerwonego. Warto jednak dokonać selekcji spośród dostępnych na rynku produktów. Postaw na wysokiej jakości folie, ponieważ tylko właściwe połączenie specjalnego węgla z masą aluminiową umożliwia uzyskanie odpowiedniej wytrzymałości mechanicznej i parametru odporności na ścieranie.

To ponadto rozwiązanie przyjazne środowisku. Energia elektryczna jest wprost zamieniana na energię cieplną, bez udziału spalania, które może zanieczyszczać atmosferę. Folia grzewcza na podczerwień wykazuje właściwości ognioodporne, przez co jest to produkt rekomendowany do montażu nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale także w halach przemysłowych. W takich miejscach szczególnie wskazany jest wybór instalacji o minimalnym ryzyku wybuchu pożaru na skutek ewentualnego zwarcia.

Należy podkreślić, że podłogowa folia grzewcza pod panele ma odpowiednią izolację, przez co nie jest podatna na działanie wilgoci. Osoby, które nie miały wcześniej do czynienia z tego rodzaju asortymentem bez problemu poradzą sobie z intuicyjnym systemem sterowania. Po zaprogramowaniu przez montera i krótkim instruktażu, wystarczy kilka sekund, aby zmienić zadaną temperaturę lub inne parametry. Jeśli jednak chcesz dokonać innych zmian, masz pełną możliwość kontroli ustawień ogrzewania.

Podłogowa folia grzewcza od Dream Heat

Jak już wspomnieliśmy, zaufany dostawca wysokiej jakości mat podłogowych daje większą pewność niezawodności systemu grzewczego. Na polskim rynku taką opinią cieszy się marka Dream Heat. Folia grzewcza na podczerwień tego producenta wykazuje wieloletnią żywotność, ocenianą nawet na 100 lat. Równie wielkim atutem jest niski poziom strat cieplnych, a także niewielkie koszty zakupu i eksploatacji. Sprawdź na: https://dreamheat.eu/folia-grzewcza-podlogowa/

Co więcej, Dream Heat zapewnia kompleksową obsługę nie tylko na etapie sprzedaży produktu. Wykwalifikowani monterzy mają stosowne uprawnienia elektryczne, przez co możesz być pewny, że instalacja przebiegnie bezproblemowo. Poza tym konserwacja nie rodzi trudności, co ma miejsce np. w przypadku systemów grzewczych z przewodami kominowymi.

Skontaktuj się z przedstawicielami handlowymi Dream Heat i zamów wycenę instalacji. Podłogowa folia grzewcza to nowoczesne rozwiązanie, które z pewnością będzie dla Ciebie korzystne nie tylko termicznie, ale i finansowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Programy lojalnościowe, a zdrowa konkurencja wewnątrz organizacji – jak znaleźć równowagę?

Programy lojalnościowe, a zdrowa konkurencja wewnątrz organizacji – jak znaleźć równowagę?

W świecie korporacyjnym, gdzie rywalizacja jest równie powszechna co współpraca,

Następny
Założyłem sklep internetowy – skąd wziąć zdjęcia?

Założyłem sklep internetowy – skąd wziąć zdjęcia?

Podstawy fotografii produktowej i reklamowej Fotografia produktowa i fotografia

Może Ci się spodobać