LG GD510

30-09-2009

LG to firma, która jeszcze kilka lat temu była mało popularna w dziedzinie telefonii mobilnej. Teraz sytuacja zmieniła się diametralnie.  Najnowszym tego dowodem jest GD510. Wyposażono go w duży dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3 cale.  Design tego modelu jest wyjątkowy i nieprzeciętny, a to dzięki aluminiowej obudowie. Możliwości komunikacyjne tego telefonu są dosyć duże. Mamy do dyspozycji 3G i Bluetooth. Osoby lubiące robić amatorskie zdjęcia nie powinny czuć się zawiedzione i zapomniane. Mamy bowiem tutaj wbudowany aparat cyfrowy o matrycy 3MP. Przydatna okaże się na pewno dosyć spora pamięć wewnętrzna- 8 GB. Zawsze mogłoby być jej więcej z uwagi na aparat, ale cieszmy się z tego co jest. Tylni panel tego telefonu wyposażony jest w ogniwa słoneczne, dzięki którym możemy ładować akumulator telefonu bez użycia ładowarki. Trzeba przyznać ciekawe rozwiązanie, choć występuje już nie pierwszy raz.

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

9 comments on “LG GD510”

  1. LG GD510 ma być kolejnym - po KP500 Cookie - dotykwcem dla początkujących użytkowników komórek, ciekawe czy osiągnie sukces ciasteczka i sprzeda się w podobnej ilości egzemplarzy.

  2. Telefon możemy ładować bez użycia ładowarki?? Czyżby LG chciało otrzymać po LG Arena kolejną nagrodę za najbardziej ekologiczne rozwiązania.

  3. Będzie to rzeczywiście wyjątkowy i nieprzeciętny telefon firmm LG, myślę że odniesie sukces wśród zagorzałych "ekologów"

  4. nadal nie widziałem nigdzie telefonu a jestem bardzo ciekaw działania tych rewolucyjnych paneli ...

  5. Można go wygrać w konkursie (grając w gry) ... powrotmontezumy.wp.pl ... powodzenia

  6. Na szcęście można już kupić słoneczne LG w dobrej ofercie, u niektórych operatorów panel słoeczny dorzucają gratis, u niektórych nie, wiec zwróćcie na to uwagę przy zakupie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *