Lotnicza technologia w słuchawkach.

07-06-2009

Słuchawki QPAD QH-1339 są przeznaczone głównie dla amatorów gier komputerowych. Wykonano je z użyciem technologii stosowanych w lotnictwie.

QPAD to niemiecka firma, która zajmuje się głównie produkcją sprzętu audio. Jej najnowsze słuchawki cechuje wysoki poziom redukcji szumu i doskonałe tłumienie dĽwięków dochodzących z otoczenia. Są one redukowane nawet o 18 decybeli. Słuchawki pracują na częstotliwości od 5 do 30 kHz, co pozwala na uzyskanie czystej barwy głosu i głębokiego basu.

Słuchawki dzięki zastosowaniu technologii lotniczej mają ergonomiczną budowę, która jest głównym czynnikiem pozwalającym na długotrwałe ich użytkowanie bez uczucia zmęczenia. Mikrofon pojemnościowy oprócz redukcji szumów działa kierunkowo co pozwala dokładniej rejestrować Ľródło dĽwięku. Słuchawki posiadają złącze mini jack, można również skorzystać z przejściówki i podłączyć je przez USB.

Słuchawki są dostępne w dwóch wersjach, standardowej i z dedykowanym systemem dĽwięku przestrzennego. Zastosowano w nim technikę której używają projektanci efektów i ścieżek dĽwiękowych w grach. Cena podstawowego zestawu wynosi około 1500zł, rozszerzonego prawei 10tys zł.

2 comments on “Lotnicza technologia w słuchawkach.”

  1. Chyba Niemców poniosło. Tyle za słuchawki? Jakieś nie poroZumienie.HEHE 10 tyś zł . hahahhaa

  2. Hehe śmiech na sali :), za taka kasę to mogę mieć dwa super komputery lub mega wypas komputer z super zestawem dĽwiękowym:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *