Maszyna do pieczenia ciastek

CHiP to inteligentna maszyna do wypieku ciastek – w 10 minut zyskasz pyszną, słodką przekąskę, a urządzenie zrobi za ciebie praktycznie wszystko. Nie musisz już troszczyć się o przepis, ustawianie optymalnej temperatury czy czyszczenie blachy – z CHiP pieczenie ciasteczek nigdy nie było tak proste.

Sprzęt umożliwia ustawianie własnych preferencji, w zależności od tego czy lubisz ciastka miękkie i pełne płynnej czekolady, klasyczne czy też dobrze wypieczone. Technologia opiekania pozwala uzyskać idealny rezultat, niezależnie od przepisu, po który sięgniesz. Nie masz swojej sprawdzonej receptury? Możesz zaopatrzyć się w gotowe ciasto, w sam raz do maszyny. Wtedy ominie cię cały proces mieszania składników i sprzątania po nim.

Maszyna działa wedle naszych potrzeb – posiada funkcję opóźnienia startu nawet do 4 godzin. Wychodzisz na spacer i masz ochotę na słodki podwieczorek? Ustaw odpowiednią godzinę i ciesz się pachnącymi, pysznymi ciastkami. Jeśli lubisz smakołyki na ciepło, sprzęt zapewni je do ok. 2 godzin po upieczeniu. Urządzenie współpracuje ze specjalną aplikacją, dzięki której ciasteczka będziesz mieć stale na oku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Urządzenie ułatwiające planowanie zakupów

Urządzenie ułatwiające planowanie zakupów

Alfie to urządzenie, które pomoże ci w ekonomicznych i szybkich zakupach

Następny
Blokada na rower z ochroną chemiczną

Blokada na rower z ochroną chemiczną

Złodzieje rowerów stają się coraz to bardziej wyspecjalizowani w swoim

Może Ci się spodobać