Miniaturowy odtwarzacz MP3

03-10-2009

Miniaturyzacja sprzętu elektronicznego ciągle postępuje. Na uwagę zasługuje niewielki odtwarzacz MP3 firmy Thanko.

Thanko Sports Micro MP3 Player to wyjątkowe urządzenie. Odtwarzacz ma niewielkie wymiary, wynoszą one zaledwie 16x25x22 mm. Waga to tylko 8g. Produkt, nawet patrząc na nazwę, jest dedykowany dla osób aktywnych fizycznie, które potrzebują mobilnego playera. Z racji niewielkich gabarytów Micro MP3 Player jest doskonałą propozycją dla wszystkich uprawiających sport czy podróżujących.

Odtwarzacz jest dość uniwersalny, obsługuje większość najpopularniejszych formatów, tj. MP3, WMA i WAV. Jeśli chodzi specyfikację techniczną to produkt dostępny jest w dwóch wersjach o różnej wielkości pamięci. Można nabyć odtwarzacz z 2 lub 4-gigabajtową pamięcią. Micro MP3 Player pracuje w oparciu o baterię litowo-jonową, pozwala ona na słuchanie muzyki przez ponad cztery godziny.

Na razie odtwarzacz dostępny jest w sprzedaży jedynie na terenie Japonii. Kosztuje, w zależności od wersji, od około 150 do ponad 185 złotych.

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

3 comments on “Miniaturowy odtwarzacz MP3”

  1. o to fajnie kupie sobie taki jak tylko bedzie w sklepie

  2. Cena straszna i pojemność oraz czas pracy za krótki.. Gdyby pojemność wynosiła 8gb a czas pracy bateri 24 godziny to juz za taka cenę by si opłacało

  3. juz tak nie narzekaj bo drogie trzeba chodzic do pracy i juz sie bedzie miec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *