Mists of Pandaria - Patch 5.4: Siege of Orgrimmar - Premiera

18-09-2013

Dla miłośników World of Warcraft szykuje się świeża dawka emocji: Blizzard udostępnia nowy patch 5.4: Oblężenie Orgrimmaru. Dostępne informacje i zwiastuny prezentują wprowadzone w aktualizacji nowości w zakresie funkcji i treści.

Gracze mają tu nowe scenariuszowe rozwiązania i misje. Innowacje wprowadzono w trybie Felxible wiążącym się z grą w grupie (od 10 do 25 osób), gdzie poziom trudności zostanie automatycznie dostosowany do średniego poziomu całego mierzącego się z wyzwaniem zespołu. Do dyspozycji graczy będzie także nowy teren ćwiczeniowy (Proving Grounds) umożliwiający sprawdzenie tego, jak nasza postać poradzi sobie w raidach. Inną przestrzenią niedostępną wcześniej jest Timeless Isle, gdzie bohater może skupić się na wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu zagadek, nie zabijaniu. Tutaj też czekają na graczy skrzynie pełne skarbów.

Dodatkowo wśród wprowadzonych nowych rozwiązań warto wspomnieć o połączonych serwerach, ułatwiających grę w grupie oraz przeprojektowanym systemie walk na arenie.

Wyzwania w aktualizacji World of Warcraft skupiają się wokół walki z wodzem renegatem - Garroshem Hellscreamem i jego Hordą. To z nimi przyjdzie się zmierzyć w Siege of Orgrimmar. Swoich sił można spróbować już teraz, wykorzystując bezpłatne opcje gry: zarejestrowani użytkownicy mogą cieszyć się nią przez 7 dni, nowi zaś grać do osiągnięcia 20 levelu. Opcje te dostępne są tutaj.

Zobacz film:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *