Moduł szerokopasmowy Ericssona.

06-04-2009

F3607gw to jeden z najbardziej zaawansowanych bezprzewodowych modułów szerokopasmowych dostępnych na rynku. Produkt firmy Ericsson to wiele nowatorskich rozwiązań.

Moduł obsługuje sieci HSPA, GPRS i EDGE. Jego największe zalety to znacznie mniejsze zużycie energii, które przekłada się na dłuższy czas pracy baterii, oraz sama budowa urządzenia. Cechuje się ona wysokim stopniem integracji, obniżono koszty poprzez użycie niewielkiej ilości komponentów składowych. Inna nowość to obsługa szerokopasmowej komunikacji która będzie dostępna w systemie Windows 7.

mobile_broadband_module3

Moduł Ericssona wyposażony jest w funkcję wake-on. Pozwala ona na uruchamianie komputera poprzez sieć, czyli zdalnie. Przydatne jest również nie tracenie połączenia z internetem nawet podczas trybu uśpienia notebooka. Technologia w jakiej został wykonany moduł umożliwia korzystanie z wielu zestawów aplikacji. Mogą to być rozszerzenia zabezpieczeń, uaktualnienia czy zabezpieczenia przed kradzieżą.

Dzięki modułowi i wbudowanemu GPS można korzystać z wielu ciekawych rozwiązań. Połączenie funkcji wake-on i właśnie GPS pozwala na zdalne zarządzanie, uaktualnianie zabezpieczeń, ochronę zasobów czy tez śledzenie lokalizacji.

Najnowszy produkt firmy Ericsson zostanie wprowadzony do sprzedaży już w czerwcu bieżącego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *