Niezłe cacko, czyli LG Versa

Firma LG, znana z produkcji urządzeń AGD i RTV wydała kolejny udany model telefonu komórkowego. Jego niewątpliwą zaletą jest 3 calowy ekran dotykowy z funkcją Haptic Feedback. Powoduje one włączenie wibracji po dotknięciu wyświetlacza. Poza tym model ten odznacza się wygodną odłączaną klawiaturą QWERTY oraz akcelerometrem. Umożliwia on sterowanie ruchem postaci w grach przy zmianie położenia telefonu. Nie mogło by zabraknąć wbudowanego modułu GPS. Aparat ten posiada oczywiścię obsługe standardu Bluetooth 2.1 z EDR. Zaimplementowany aparat cyfrowy ma lampę błyskową z flashem. Model ten trafi na półki sklepowe za granicą w marcu i ma kosztować w umowie z firmą Verizon ok. 200 $.

Comments 7
  1. Potwierdzam – niezłe cacko, z tego modelu LG, mają coraz ładniejsze telefony, co mnie cieszy, pewnie niedługo się na jakiś skusze!

  2. ta klawiatura wydaje się bardzo pozytywnym elementem … ciekawe jak w praktyce się na niej pisze.

  3. Bardzo ciekawym elementem tego telefonu jest klawiatura QWERTY, która można od niego odłączyć, a w jej miejsce podłączyć inne akcesoria.Na półkach sklepowych, wraz z telefonem pojawi się specjalny dodatek w postaci kontrolera do gier.Model posiada 3 calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 240 x 480 pikseli, odtwarzacz muzyczny, modułu Bluetooth oraz czujnika światła.Zdjęcia wykonane za pomocą aparatu fotograficznego o rozdzielczości 2 Mpix obsługującego flash oraz autofokus będzie można zapisać na karcie pamięci microSD o pojemności do 16 GB. Telefon standardowo trafi najpierw na rynek amerykański i ma kosztować ok 200 dolarów.

  4. mistrzowska jest ta dopinana klawiatura … takiego telefonu szukałem…

  5. dużo nie kosztuje, a klawiaturka jest taka jak w netbookach

  6. Sterowanie postaciami w trakcie gry bardzo ciekawe. Jeszcze tak się nie bawiłam. Cena przystępna, można pomyśleć o nim.

  7. Sorki ale rozczaruję was choć temat dość stary… Shit nie telefon… szczególnie w Verizon, o której też szkoda gadać… Mam go od roku i najchętniej bym go wypier…ł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Elektroniczne foto-albumy od Jobo

Elektroniczne foto-albumy od Jobo

Znana na zagranicznych rynkach firma Jobo wydała dwa nowe przenośne urządzenia

Następny
Nokia ma swojego iPhone’a.

Nokia ma swojego iPhone’a.

W polskich punktach sprzedaży pojawił się nowy produkt firmy Nokia

Może Ci się spodobać