Nowe telefony od Nokii.

Nokia wypuszcza na rynek kolejne modele telefonów swojej produkcji. Pierwszy to Nokia 5730 XpressMusic. Poza oryginalnym wzornictwem telefon cechuje  jeszcze kilka innych nowych rozwiązań.

Nokia 5730 ma wysuwaną klawiaturę typu QWERTY, łączność zapewnia WiFi i GPS. Poza tym telefon wyposażony jest w aparat 3,2 megapiksela. Całość jest zintegrowana z usługami Nokia Ovi, Say and Play oraz Nikia Comes With Music. Dla uzytkowników dostępna jest także platforma N-GAGE. Telefon ma zostać wprowadzony do sprzedarzy latem. Cana będzie oscylować w granicach 280 euro.

Model 5330, oprócz integracji z usługami sieciowymi Nokii, to także muzyczne klawisze z boku obudowy, wejście jack 3,5 mm i pojemna bateria. Umożliwia ona słuchanie muzyki nawet przez 24 godziny. Poza tym telefon wyposażony jest w kartę microSD 2 GB, obsługuje pamięć do 16 GB. Jego cena ma wynosić 160 euro.

Model 5030 to niewielkich rozmiarów komórka. Wyposażona jest w Radio FM z anteną, co umołżiwia słuchanie go bez słuchawek. Poza tym posiada latarkę, zegarek z obsługa 75 języków. Wyświetlacz ma przekątną 1,8 cali, telefon waży 82 g. Nokia 5030 ma kosztować 40 euro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Nowa karta nVidii.

Nowa karta nVidii.

Jak wiadomo, od wielu lat, na rynku kart graficznych konkurują ze sobą dwie

Następny
Wyświetlacz typu Touch Tracer w Toyocie Prius

Wyświetlacz typu Touch Tracer w Toyocie Prius

Kolejną ciekawostką z Genewy jest to, że przyszłoroczna Toyota Prius zostanie

Może Ci się spodobać