Wyszukiwarka toalet

Dwóch niemieckich studentów z Kolonii stworzyło wyszukiwarkę, która w sytuacjach krytycznych może się okazać niezastąpioną. Indeksuje ona… toalety publiczne.Prowadzony przez Christopha Beckmanna i Christiana Rohowskiego serwis lootogo.de pozwala obecnie na odnalezienie tysięcy toalet w Niemczech, ale ich baza cały czas rośnie.

Aby odnaleĽć w lootogo.de strategiczne cele wystarczy wpisać miasto i lokalizację (np. Berlin-Alexanderplatz). W chwilę póĽniej użytkownik może obejrzeć generowaną przy użyciu mechanizmów Google Maps planszę wynikową, na której oznaczono toalety.

Twórcy wyszukiwarki postanowili uczynić ją maksymalnie praktyczną i nie ograniczyli się do wskazywania adresów szlachetnych przybytków. Po kliknięciu na oznaczenie danego szaletu można zapoznać się z oceną jego higieny, czasem oczekiwania na zwolnienie kabiny oraz wyposażenia w takie akcesoria, jak papier toaletowy.

Z lootogo.de korzysta obecnie pół tysiąca użytkowników dziennie. Co istotne – z serwisu można korzystać również z poziomu przeglądarek mobilnych.
źródło: deser.gazeta.pl

Comments 1
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Zamień ciepło w prąd!

Zamień ciepło w prąd!

W czasach, gdy ceny ropy idą w górę, niespodziewanie z dnia na dzień, to każda

Następny
LCD Philipsa z podświetleniem LED

LCD Philipsa z podświetleniem LED

Już niebawem na rynku pojawi się kolejny LCD z podświetlaniem diodami LED

Może Ci się spodobać