Nowe wersje programów Symantec.

08-07-2009

Firma Symantec udostępniła do testów wersje beta swoich najnowszych programów. Do końca roku można za darmo pobrać i wykorzystywać Norton Internet Security i Norton AntiVirus 2010.

Symantec to bez wątpienia lider na rynku oprogramowania antywirusowego. Przez wielu użytkowników takie marki jak Norton Internet Security czy Norton AntiVirus uważane są za najlepsze programy dbające o bezpieczeństwo komputerów. Oba programy wygrywają w wielu rankingach, zarówno pod względem skuteczności jak i wydajności.

Nowe wersje programów to oczywiście nowe rozwiązania. Sztandarową nowością jest technologia ochrony przed cyberprzestępcami o nazwie Quorum. Zmienia on całkowicie sposób ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem. Nie będzie się opierał tylko na porównywaniu sygnatur, dodatkowo wprowadza system reputacji i inteligentną ochronę. Technologia ta została opracowana poprzez analizę wielu milionów użytkowników, a raczej oprogramowania zainstalowanego na ich komputerach.

Symantec zapowiada, że najnowsze wersje programów będą zgodne z systemem Windows 7. Posiadacze ważnych licencji będą mogli za darmo zaktualizować oprogramowanie do najnowszych wersji. Serie Norton 2010 w wersjach testowych można pobrać bezpośrednio ze strony producenta.

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *