Czytnik e-booków od Sony

29-08-2009

Daily Edition to najnowszy czytnik ebooków wyprodukowany przez Sony. Jest to trzeci kolejny model z linii Reader.

Najnowszy czytnik Sony to urządzenie o doskonałych parametrach i kilku ciekawych funkcjach. Najważniejszy jest oczywiście dotykowy ekran, który w Daily Edition ma siedem cali oraz wyposażony jest w intuicyjna nawigację. Posiada również funkcję wyświetlania tekstu zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej. W trybie pionowym ekran pokazuje od 30 do 35 linii tekstu.

Sony zadbało także o jakość wyświetlania tekstu. Wyrazistość tekstu zapewnia wysoki kontrast oraz 16-stopniowa skala szarości, dzięki której użytkownik bez problemu dopasuje widok do swojego wzroku. Czytnik jest wyposażony w bezprzewodową łączność 3G a jego pamięć mieści około tysiąca ebooków. Dodatkowo, można ją rozszerzyć korzystając z wbudowanego gniazda kart pamięci.

Daily Edition jest wykonany z aluminium, dzięki czemu urządzenie jest lekkie i wytrzymałe. Jego cena to około 1100 złotych.

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

One comment on “Czytnik e-booków od Sony”

  1. Ciekawe by było jakby urządzenie bylo zwijane:). Wtedy chować do kieszeni i pozniej w razie czego rozwinąć i jest sztywne i gotowe do czytania itd:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *