Obiektyw do selfie

Wakacje to czas pełen wyjazdów, imprez i gromadzenia wspomnień. Najlepsze w celu ich dokumentacji są zdjęcia. Ten prosty w użyciu i skuteczny obiektyw do selfie pomoże ci uzyskać niezapomniane kadry i dzielić się nimi gdziekolwiek jesteś!

Praktycznie każdy, mając smartfona, ma już możliwość robienia zdjęć – uchwycone chwile mają zwykle wartość sentymentalną. Z tym sprzętem staną się nie tylko miłą pamiątką, ale będą także dobrej jakości. Zwykle, wyciągając rękę przed siebie, by „strzelić” selfie, możemy sfotografować tylko twarz i fragmenty tła. Ten obiektyw da nam dużo więcej!

Specjalnie zaprojektowane, szerokokątne urządzenie, uchwyci całą grupę przyjaciół i otoczenie, w którym właśnie się znajdujecie. Instalacja w oparciu o klips jest wyjątkowo prosta, a efekt robi wrażenie!

Cena: 29,00 zł

Comments 2
  1. nooo pytanie jak z jakością takich zdjęć i czy nie będa np. przyciemnione? to w końcu taki konwerter, a przy tym zawsze są spadki na jakości.

  2. Lepiej zainwestować z telefon z szerokokątnym obiektywem do selfie. I to nie musi być jakiś flagowiec, już taki średniak od LG ma spoko aparat. O ile komuś naprawdę może tak zależeć na selfie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Poprzedni
Ciekła klepsydra

Ciekła klepsydra

Chcesz coś więcej niż standard?

Następny
Atom kinetyczny

Atom kinetyczny

Elegancki i stylowy model na twojej szafce podkreśli niebanalne wnętrze!

Może Ci się spodobać