Oczyszczacz powietrza WINIX T1

02-01-2017

Zapewnij sobie świeże, czyste powietrze w swoich czterech ścianach. Ten oczyszczacz powietrza to świetne rozwiązanie w twoim domu – jest ekologiczny, wydajny i skuteczny. Urządzenie posiada filtry najnowszej generacji, niwelujące różnego rodzaju zanieczyszczenia, w tym smog.

Taki sprzęt przyda się każdemu kto zmaga się z kłopotami związanymi z górnymi drogami oddechowymi. Idealnie wspiera w leczeniu kataru, kaszlu czy uczuleń na roztocza. Dzięki pięciopoziomowej filtracji powietrza oddychasz w naprawdę czystym, wspierającym zdrowie środowisku.

Urządzenie oczyści powietrze z kurzu, sierści, nieprzyjemnych zapachów, mikrocząsteczek pleśni, grzybów czy bakterii. Można uruchamiać je zdalnie przy pomocy aplikacji. Wbudowany czujnik przypomni ci, że warto je włączyć. Sprzęt może pracować do 8 godzin bez przerwy. Elegancki design sprawi, że wpisze się w każde nowoczesne wnętrze.

Cena: 5499 zł

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

3 comments on “Oczyszczacz powietrza WINIX T1”

  1. to najdrozszy sprzet w media expercie, ale czy rzeczywiscie warto placic tyle za takie urzadzenie. najdrozszy electrolux jest 4 razy tanszy. ktos ma doswiadczenie?

  2. Znajomy miał WINIX i Electroluxa. Ten drugi nie podziałał półtora roku i się zepsuł :-(

  3. u mnie znajomi chwalą Airfree. w ogóle ostatnio chyba dużo się tego sprzedaje, bo kogo nie zapytam to ma w domu. chyba ten smog zrobił swoje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *