O nie, OQO. Według niektórych doniesień firma odpowiedzialna za stworzenie kieszonkowego komputera, ogłosiła właśnie upadek finansowy. Model 2+ może być ostatnim OQO, jeżeli kiedykolwiek trafi do sprzedaży. Bardziej niepokojące jest to, że Europejski detalista eXpansys (podobno) usuwa produkty z półek sklepowych, z powodu „niepewności na dostępność zasobów”. Ałć. Partner chyba miał rację – kieszonkowy PC to nie jest to, czego oczekują klienci.
Pamiętacie zapowiedzi OQO, które powalały z nóg – „XP w kieszeni”.