Podręczny elektroniczny tłumacz

Wybierasz się w podróż zagraniczną? Każdej mobilnej osobie, poruszającej się często w obcojęzycznych rejonach świata, przyda się kieszonkowy tłumacz. Produkt Nyrius Global zawiera to, co niezbędne: ekran LCD, na którym wyświetla się dane słowo i głośnik, przez który można usłyszeć jak się je wymawia.

Sprzęt jest zaprogramowany do obsługi 7 języków: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, japońskiego, chińskiego mandaryńskiego. W jego zasobach znajdują się wszelkie konieczne w trakcie podróży słowa.

Urządzenie jest niewielkie i prezentuje się bardzo elegancko. Prawdopodobnie lepiej niż klasyczny słownik, który możemy wertować na oczach naszego rozmówcy. Tutaj, dzięki szybszej i sprawniejszej komunikacji, nie tylko zaoszczędzimy cenny czas, ale i zbudujemy cieplejszą relację z drugą osobą – a to dzięki temu, że nawiążemy kontakt wzrokowy z nią, a nie z papierowymi kartkami.

W razie wątpliwości co do wymowy jakiegoś słowa w obcym języku sprzęt powie je za nas. Wystarczy przycisnąć guzik. Do tego można gromadzić w urządzeniu dane adresowe osób czy sprawdzić czas w miejscowości, z której wyjechaliśmy. Unikniemy wtedy ryzyka, że do bliskich zadzwonimy w środku nocy. Sprzęt wyposażony jest także w budzik.

Prosty w obsłudze Nyrius uprości każdą podróż.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Głośnik na kształt sześcianu

Głośnik na kształt sześcianu

Prosta, klasyczna obudowa w kształcie sześcianu sprawi, że te głośniki będą

Następny
Maszyna do pisania na komputerze

Maszyna do pisania na komputerze

Masz ochotę na styl retro?

Może Ci się spodobać