Poduszka powietrzna dla rowerzysty

Jazda na rowerze to nie tylko przyjemność, ale też zagrożenia – choćby ze strony innych użytkowników ruchu. Warto zadbać o własne bezpieczeństwo, chroniąc głowę kaskiem. Nie zawsze jednak taki element garderoby pasuje nam do stroju, chyba że zapewnimy sobie Hövding.

O co chodzi? Hövding to innowacyjny pomysł: poduszka powietrzna, która uwalnia się ze specjalnego kołnierza, i to w czasie krótszym niż sekunda. Wykonana z mocnego nylonu zabezpiecza twarz przed stłuczeniem i zadrapaniem. Dzięki zastosowanej konstrukcji zdecydowanie osłabia także efekty uderzenia.

Działanie tego sprzętu opiera się o czujniki i pompkę, wpuszczającą w tę rowerową poduszkę hel. Przy tym, w komfortowych warunkach, urządzenie pozostaje kołnierzem, nie rzucającym się w oczy czy też w wydaniu bardziej kolorowym – służącym za ozdobę i uzupełnienie naszego stroju. Jest on wodoodporny i łatwy w czyszczeniu. Tę niezwykłą poduszkę ładuje się za pośrednictwem portu USB. Gdy zsiadasz z roweru, Hövding wystarczy wyłączyć jednym ruchem i w stylowym kołnierzu załatwiać swoje sprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Poprzedni
Absorbujące wodę podkładki

Absorbujące wodę podkładki

Dbasz o blat swojego stołu czy baru?

Następny
Aparat fotograficzny Diana Baby 110

Aparat fotograficzny Diana Baby 110

Z takim aparatem twoje zdjęcia będą jedyne w swoim rodzaju!

Może Ci się spodobać