Polski RAM

11-09-2009

Polska firma Wilk Electronik zaprezentowała swój najnowszy produkt. Jest nim pamięć RAM przeznaczona dla entuzjastów overclockingu.

Chodzi o serię GOODRAM PRO DDR3 która pracuje z częstotliwością taktowania dochodzącą do 2000 MHZ. Firma stworzyła moduły o konfiguracji 2-gigabajtowej, które można łączyć po trzy lub dwie kości oraz wykorzystywać pojedynczo. Według informacji od producenta, premiera nowych pamięci jest związana ze zbliżającym pojawieniem się procesorów Intela z serii i5.

Firma Wilk Elektronik jest jednym z niewielu polskich producentów tak zaawansowanych podzespołów. Nowa pamięć bazuje na kości Elpida Hyper i jest produkowana w fabryce w Łaziskach Górnych. Cały proces produkcyjny zgodny jest z najnowszymi normami. Dzięki takiemu podejściu, na płytkach pamięci uzyskiwane jest napięcie rzędu 1,7-1,9 V. Właśnie ta wartość ma największe znaczenie przy overclockingu.

Pamięć GOODRAM PRO jest uniwersalna i doskonale spisuje się także we współpracy z innymi procesorami Intela oraz AMD. Firma udziela na swój produkt wieczystej gwarancji.

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

2 comments on “Polski RAM”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *