PowerShot D10 - wodoodporny kompakt od Canona.

02-03-2009

PowerShot D10 to wodoodporny aparat kompaktowy aparat cyfrowy. Jest to pierwszy taki produkt firmy Canon. Jak zapewniają producenci, urządzenie łączy w sobie odporność i wysoką jakość fotografowania. Dzięki przetwornikowi obrazu Canon DIGIC 4, aparat ma szybkie czasy reakcji co skutkuje bogatymi w szczegóły obrazami.

PowerShot D10 wyposażony jest w tryb SmartAuto, dzięki któremu sceny fotografowane są szybko rozpoznawane i można wykonać zdjęcia z minimum wysiłku.

Jeśli chodzi o wytrzymałość, to produkt Canona jest wodoodporny do głębokości do 10 m, zniesie upadek na twardą powierzchnię z wysokości 1.2 m, nie przeszkadza mu kurz i niska temperatura do -10C. Produkt to nie tylko sam aparat lecz także zestaw akcesoriów. W zestawie jest miękki pokrowiec, pasek na ramię i szyję oraz pasek z zapięciem klinowym.

image_thumb

PowerShot D10 jest wyposażony w matrycę o rozdzielczości 12,1 megapiksela, obiektyw z 3-krotnym zoomem obrazu i stabilizator obrazu. Także fotografowanie ludzi jest dużo prostrze, aparat posiada funkcję rozpoznawania twarzy, która potrafi wykryć mrugnięcia. Całość dopełnia 2.5 calowy wyświetlacz zabezpieczony osłonąochronną o  grubości 2mm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *