Przełącznik światła rodem z Frankensteina

27-08-2015

Jeżeli lubisz historię o Frankensteinie, jej atmosferę możesz przenieść do swoich czterech kątów. Wystarczy prosta zamiana włączników światła - w takim wydaniu nie pomylisz ich z niczym innym!

Szalony naukowiec wskrzeszający do życia swoje własne dzieło to intrygująca, budząca grozę postać. Te włączniki wprowadzą w pomieszczeniach klimat minionych wieków i nutę grozy.

Wykonane z plastiku ABS, można pomalować je na dowolny kolor. Robione na zamówienie.

Cena ok. 40 zł

2 comments on “Przełącznik światła rodem z Frankensteina”

  1. Przełączniki światła to wyrób, który się nie zmienia od ponad 100 lat. Jak pstrykano kiedyś po każdym wejściou wyjściu tak pstryka się nada tyle, że klawisz ma inny kształt.
    Na szczęście Widać, że ostatnio się coś ruszyło w tym temacie, bo jest wysyp nowych rozwiązań na rynku, które pozwalają samoczynnie sterować światłem w domach.
    Już nie tylko czujki ruchu, które są zawodne (trzeba się stale ruszać) ale i rozwiązania oparte na liczeniu wchodzących do pomieszczenia osób. Takie rozwiązania są w necie np. na stronie eledo.pl lub w innych miejscach.
    Jak się chodzi po mieszkaniu to człowiek się czuje jakby ktoś biegł przed tobą i zapalał światło, a po wyjściu szedł za tobą i je wszędzie gasił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *