Przelew z UK do Polski

Mieszkasz za granicą w UK albo planujesz powrót do kraju i chciałbyś wykonać przelew z konta w banku brytyjskim na konto w banku polskim? Świetnie się składa, że trafiłeś na ten artykuł. Teraz jest to możliwe, możesz skorzystać ze sposobności wykonania darmowego przelewu swoich środków. Oprócz tego, proponujemy Ci korzystne rozwiązanie walutowe – dzięki temu otrzymasz więcej złotówek, niż próbując wymienić waluty w dowolnym punkcie stacjonarnym. Darmowy przelew UK PL – jak to zrobić? Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Transferonline jest calkowicie bezpieczny, możesz przelać danąkwotę pieniędzy zupełnie za darmo. Ze swojej strony varsoviafx gwarantuje Ci nie tylko szybki, a wręcz błyskawiczny, transfer Twoich środków, ale także korzystne przewalutowanie. Transakcje online są zupełnie bezpieczne, a pieniądze w krótkim czasie trafiają na konto, na które zlecasz wykonanie przelewu Twoich środków. Nieważne, czy są to Twoje oszczędności, uzbierane podczas pobytu w Wielkiej Brytanii, czy też suma środków, które pozostały niewykorzystane podczas Twojego urlopu na brytyjskich wyspach – z varsoviafx przelejesz sumę szybko i bezpiecznie na Twoje konto w Polsce.

VarsoviaFX oferuje usługi nie tylko online, ale także w placówkach stacjonarnych – w UK powstaje coraz więcej placówek, do których można się udać, aby zlecić przelew. To idealna opcja zwłaszcza dla tych, którzy mniej ufają Internetom albo posiadają mniejsze umiejętności komputerowe. Pozostałym osobom polecamy wypróbowanie platformy i zlecenie przelewu w sposób internetowy – jest to szybki i wygodny sposób na transfer pieniędzy między Wielką Brytanią a Polską. Obecnie oferujemy kilka rodzajów transferów pieniężnych – standardowy transfer jest opcją bezpłatną, pieniądze pojawiają się na koncie już w ciągu dwóch dni roboczych. Można także zlecić przekaz pocztowy – dzięki varsoviafx pieniądze są do odebrania już w około 20 minut po zleceniu takiego przelewu. Jeśli potrzebujesz otrzymać swoje środki możliwie jak najszybciej w czasie rzeczywistym, warto jest skorzystać z opcji transferu LIVE – zajmjuje to tylko 10 minut, po tym czasie środki są już na koncie odbiorcy. Istnieje też możliwość wykonania przelewu ekspresowego – za taki transfer zapłacisz mniej niż za transfer LIVE, za to pieniądze pojawią się na koncie odbiorcy już następnego dnia roboczego.

Nie musisz już szukać idealnego kantoru online – wystarczy, że zaufasz varsoviafx.

Źródło: materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Poprzedni
Pełna automatyzacja czy pracownicy wsparci przez technologię?
Logistyka magazynowa

Pełna automatyzacja czy pracownicy wsparci przez technologię?

Polska jest jednym z największych rynków powierzchni magazynowych i

Następny
Notebooki poleasingowe dla freelancerów
Laptop dla freelancera

Notebooki poleasingowe dla freelancerów

Freelancing to coraz popularniejsza forma zarobkowa w XXI wieku

Może Ci się spodobać