Notebooki poleasingowe dla freelancerów

Laptop dla freelancera

Freelancing to coraz popularniejsza forma zarobkowa w XXI wieku. Korzystając z dostępu do sieci, niemal każdy jest w stanie wykonywać dowolny zawód – nawet jeśli w danym momencie znajduje się w zupełnie innej części świata. Jako wolni strzelcy, freelancerzy muszą zadbać nie tylko o swoje zarobki, ale i oszczędności. Nie ma więc sensu przepłacać za sprzęt komputerowy, jeśli notebooki poleasingowe są w stanie spełnić wszystkie ich wymagania. Sprawdź, jak to wygląda z praktycznego punktu widzenia.  

Czy Notebooki poleasingowe to sprzęt wysokiej jakości?

Tak – zwłaszcza jeśli decydujesz się na zakup w sklepie KomputeryMarkowe.pl. Wszystkie notebooki poleasingowe, komputery stacjonarne lub inne urządzenia wykorzystywane w sektorze IT, przechodzą szczegółowe testy i są weryfikowane pod kątem stanu oraz wydajności. Inwestując więc w tego typu asortyment, jesteś w stanie otrzymać naprawdę mocny zestaw, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów transakcji. Nie czekaj i przekonaj się o tym na własne oczy. 

Czego potrzebują freelancerzy?

Wszystko zależy od zakresu ich obowiązków. Copywriterzy zazwyczaj nie mają dużych potrzeb i oczekiwań od sprzętu, lecz granicy, monterzy wideo i producenci muzyczni już tak. Należy więc określić wcześniej swoje potrzeby i oczekiwania, a podjęcie ostatecznej decyzji będzie o wiele prostsze. 

Copywriterzy i content managerowie

Wspomnieliśmy o tym, że osoby odpowiedzialne za treść pisaną lub zarządzanie treściami, nie mają szczególnych wymagań. Większość procesów opiera się na stosunkowo lekkich aplikacjach. Warto jednak zauważyć, że tutaj problemem może być ilość otwartych okien i programów. Należy więc upewnić się, że dany komputer jest w stanie poradzić sobie z takimi oczekiwaniami. 

Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim na: ilość pamięci RAM (optymalna ilość to ok. 8 GB), dysk SSD (najlepiej powyżej 256 GB), procesor (wielowątkowy i5 jest idealnym wyborem). Zwróć też uwagę na matrycę. Najlepiej, by była ona matowa, gdyż nie odbija tak światła, co maksymalizuje komfort pracy z tekstem pisanym. 

Graficy i monterzy wideo

Z grafikami, specjalistami video, fotografami i producentami muzycznymi jest o wiele trudniej. Wykorzystują oni naprawdę zaawansowane oprogramowanie, które potrafi naprawdę obciążyć komputer. Czy można znaleźć notebooki poleasingowe, które będą w stanie sprostać oczekiwaniom? Oczywiście, że tak. Wystarczy sięgnąć po model wyposażony w: powyżej 12 GB pamięci RAM DDR4 lub nowszej generacji, procesor minimum wielowątkowy i7, dysk SSD minimum 256 GB i dodatkowy HDD powyżej 1 TB oraz opcjonalnie kartę graficzną/dźwiękową (w zależności od potrzeb). 


Brakuje Ci doświadczenia lub wiedzy i po prostu nie wiesz, które notebooki poleasingowe sprawdzą się w Twoim przypadku? Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia ekspertów ze sklepu KomputeryMarkowe.pl. Odpowiedzą oni na Twoje pytania i na podstawie udzielonych informacji pomogą skompletować niezbędny zestaw wyposażenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Przelew z UK do Polski

Przelew z UK do Polski

Mieszkasz za granicą w UK albo planujesz powrót do kraju i chciałbyś wykonać

Następny
Czym jest tłumaczenie instrukcji obsługi?
Tłumaczenie dokumentacji technicznej

Czym jest tłumaczenie instrukcji obsługi?

Tłumaczenia instrukcji obsługi to bardzo odpowiedzialne zadanie, które należy

Może Ci się spodobać