Skuter elektryczny Yogo

Powstało wiele elektrycznych skuterów. Nie pozostają one w garażach konstruktorów – są codziennie używane przez tysiące osób na całym świecie. Największym problemem w ich eksploatacji jest najczęściej brak stacji do ładowania i długi czas ładowania. Skuter Yogo firmy Econogo jest może okazać się krokiem naprzód.

Yogo został zaopatrzony w łatwo wymienne baterie litowe (50v). Dzięki temu, że baterię można łatwo wyciągnąć możemy ją ładować w praktycznie każdym miejscu gdzie jest prąd. Na jednym ładowaniu można przejechać 30 km (lub ponad 60km z dodatkową baterią – dostępna za dodatkową opłatą). Myślę, że to w większości przypadków wystarczy – w końcu takie skutery używane są najczęściej do jazdy w mieście na krótkie dystanse. To, na co warto zwrócić uwagę, jest fakt, że bateria ładuje się tylko około 1 godzinę czyli mniej więcej tyle co telefon komórkowy! Skuter osiąga prędkość 45km/h co jest w większości przypadków wystarczające do poruszania się po mieście. W komplecie dostajemy alarm.

Skutery Yogo dostępne są w różnych kolorach i kosztują 1999 funtów.

Comments 1
  1. Produkowany we Wrocławiu skuter niemieckiej firmy Govecs o oznaczeniu SC 1,4 ma bardzo zbliżone walory użytkowe (również wymienialna bateria litowo-jonowa) i dwa lata gwarancji bez limitu kilometrów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Torba na laptopa wykrywająca WiFi

Torba na laptopa wykrywająca WiFi

Dla tych, którzy są często w podróży, często są w nowych miejscach i nie wiedzą

Następny
Parasol w kształcie średniowiecznego miecza

Parasol w kształcie średniowiecznego miecza

Oto nieco nietypowy parasol

Może Ci się spodobać