Słownik zeskanowany

07-04-2011

Brakuje ci języka w gębie? Rozwiązaniem będzie przenośny, wielofunkcyjny skaner i słownik w jednym: Quicktionary?TS Premium. Ten sprzęt z łatwością zeskanuje wybrane słowo czy zdanie i przełoży je błyskawicznie na pożądany język. Przy tym urządzenie jest wyczulone na idiomy. Podpowie ci także jak wymawiać daną frazę: dyskretnie, jeśli podepniesz pod nie słuchawki, bądź poprzez głośnik. Quicktionary ? TS Premium przechowuje do 20 000 linijek tekstu.

Sprzęt idealnie sprawdzi się w podróży, ale także na studiach czy w pracy. Szybkie tłumaczenie i interpretacja tekstu pozwolą wzmocnić twoją komunikatywność. Przy tym nie potrzebne ci będą słowniki, papier i długopis - wszystko zapiszesz w pamięci sprzętu, jak i swobodnie przeniesiesz na pożądane urządzenie: komputer czy Smartphone'a.

Urządzenie, które bez trudu zmieści się w kieszeni, pozwala na tworzenie bazy słów a także na wprowadzanie tekstu przy użyciu wirtualnej klawiatury. Istnieje także możliwość edycji: koloru czy wielkości czcionki.

Cena: ? 211,10 za urządzenie, bez uwzględnienia słowników (przykładowa cena słownika angielsko-polskiego to ?10.90)

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *