Specjalna wersja Internet Explorer 8 dla Polaków.

Microsoft przygotował specjalną wersję swojej najnowszej przeglądarki Internet Explorer 8. Projekt powstał we współpracy z Onet.pl, Allegro i Naszą-Klasą.

Dzięki polskim współpracownikom, Microsoft stworzył przeglądarkę nie tylko w polskiej wersji językowej, ale także dostosował jej funkcjonalność do potrzeb Polaków. Każdy z wyżej wymienionych serwisów będzie miał swoją własną wersję przeglądarki, oczywiście wszystkie będą miały cechy wspólne. Internet Explorer 8 będzie posiadać spersonalizowane do każdego z serwisów partnerskich obiekty typu Web Slice, akceleratory i wyszukiwarki.

explorer-copy

Dla przykładu wersja Nasza-Klasa, będzie posiadała funkcję dzięki której po zalogowaniu będziemy mogli szukać znajomych. Przeglądarka wraz z wpisywanymi przez nas danymi będzie nam sugerować wyniki i pozwoli przejść do profili wybranych osób.

Jeśli chodzi akceleratory, to znacznie ułatwiają one poruszanie się po internecie. W przypadku nowej przeglądarki użytkownik będzie mógł jednym kliknięciem przesłać znajomemu z Naszej-Klasy link do artykułu np. Na Onet.pl.

Obiekty Web Slice dają możliwość obserwowania zmian zachodzących w serwisach bez konieczności odświeżania. Funkcja ma wiele wspólnego z czytnikami RSS przy czym oferuje o wiele więcej możliwości.

Nowe przeglądarki, dedykowane poszczególnym serwisom, można już pobrać z właściwych im stron.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Concord C1 QuantumGravity igra z rzeczywistością

Concord C1 QuantumGravity igra z rzeczywistością

Wygląda na to, że zegarek łamiący wszelkie prawa fizyki jest już na wykończeniu

Następny
Pobyt w Hotelicopter: pierwszy na świecie latający hotel

Pobyt w Hotelicopter: pierwszy na świecie latający hotel

Od 2004 roku firma Hotelicopter pracowała nad modyfikacją radzieckiego

Może Ci się spodobać