Strój śledzący twoje ruchy

Move to strój, który zapisuje i analizuje w odpowiedniej aplikacji wszystkie twoje ruchy podczas ćwiczeń. Zapis prosto z wygodnego kostiumu daje ci szansę zwrócenia uwagi na to, jak wykonujesz kolejne partie ruchowe w różnych dziedzinach. Dzięki Move zyskasz większą świadomość własnego ciała, a za tym zdrową, wyprostowaną sylwetkę i ruch pełen gracji.

Z Move tworzysz własną bazę ruchów. Jednocześnie możesz znaleźć tam właściwe rozwiązania różnorodnych pozycji, wykorzystywanych w sportach ruchowych. Ile procent dzieli cię od ideału? Wszelkie analizy są możliwe przy użyciu tego sprzętu.

Ubranie Move zawiera w sobie cztery części wyposażone w czujniki na zgięciach, ulokowane zarówno z przodu, z tyłu, jak i z boku ciała. Czytają one ruchy twoich mięśni, a jeśli są one niewłaściwe błyskawicznie otrzymujesz od tego sprzętu informację zwrotną.

Joga, pilates czy taniec – w tych dziedzinach Move może okazać się przydatnym, wzbogacającym towarzyszem. Wykonany z elastycznego materiału strój dobrze dopasowuje się do ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Zwijana silikonowa klawiatura

Zwijana silikonowa klawiatura

Z taką klawiaturą przenoszenie jej z miejsca na miejsce czy picie przy niej

Następny
Słuchawki z wizualizacjami

Słuchawki z wizualizacjami

ChanHyun Park & SeJi Kim stworzyli masywne słuchawki, które nie tylko

Może Ci się spodobać