Elektroniczna świnka skarbonka

14-02-2011

Digi-Piggy to pełna uroku, wykonana z tworzywa sztucznego, skarbonka z unikalną funkcją: wbudowanym w świński pysk licznikiem, na bieżąco wyświetlającym stan twojego konta. Przedmiot polecany dla dzieci w wieku od trzech lat pomaga im zyskać świadomość tego, jakie korzyści płyną z oszczędzania. System zastosowany w Digi-Piggy to nie tylko nieprzerwany dostęp do danych, jaka kwota została już odłożona, ale także podkreślanie ważności każdej wpłaty. Po wrzuceniu monety (kanadyjskiej bądź amerykańskiej) na wyświetlaczu LCD ukazuje się wpłacana suma, a po chwili zostaje ona dodana do całości zaoszczędzonych pieniędzy.

Skarbonka działa na dwóch bateriach AA. Wejście na nie jest odpowiednio zabezpieczone: usunięcie pokrywy wymaga użycia śrubokrętu. Urządzenie wyposażone zostało również w pamięć wewnętrzną, dzięki czemu zmiana baterii nie równa się utracie danych.

Wybranie pieniędzy jest dziecinnie proste. Nie ma mowy o rozbijaniu świnki: wystarczy odkręcić pokrywkę, wydać zaoszczędzoną kwotę, zresetować licznik i zacząć zbieranie od nowa.

Cena 14.95 usd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *