Tańcząca sygnalizacja świetlna

Zdarza ci się przejść przez pasy na czerwonym świetle? W pośpiechu niekiedy zachowujemy się nieodpowiedzialnie, zapominając o bezpieczeństwie własnym i innych użytkowników ruchu. Ta niezwykła sygnalizacja świetlna zwraca na siebie uwagę, a co za tym idzie, przypomina zasady, których pilnuje.

Zamiast klasycznego “stój” ikonka ludzika porusza się w rytm muzyki. Intrygujące i zabawne rozwiązanie sprawia, że podchodzimy do przestrzegania przepisów z większą uwagą, zajęci nie tyle oczekiwaniem na zielone światło, co obserwowaniem wygibasów niezwykłego ludzika.

Taka sygnalizacja świetlna poprawia humor i jednocześnie pobudza kreatywność. Przejść przez pasy na czerwonym? Kiedy pracuje wyobraźnia, zaraz wydaje się to wyjątkowo głupim pomysłem.

Comments 2
  1. Od kilku lat w głowie siedzi mi innowacyjny pomysł dotyczący rozbudowy infrastruktury drogowej i poprawy bezpieczeństwa. Nie mogę jednak z tym ruszyć z powodu braku funduszy. Wiem, ze są różnego rodzaju dotacje, ale jak za to się zabrać. MOże ktoś ma doświadczenie i mógłby mi cos doradzić?

  2. Niby prosty pomysł a jednak wprowadz swego rodzaju innowację i ma szanse się przyjąć. Myślę że to tylko kwestia odpowiedniego zajęcia się pomysłem. Dobrze, że ncbr wspiera takie innowacje i zamieszcza dużo konkursów dla nowych pomysłów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Czepek wspomagający pływanie

Czepek wspomagający pływanie

Ten niezwykły czepek wykonany między innymi z pianki polietylenowej zapewni ci

Następny
Zegar na cały świat

Zegar na cały świat

Zegar 11+ to urządzenie, które pozwala sprawdzić czas w dowolnej strefie na

Może Ci się spodobać